Post Jobs

Generální ředitel pro BAADER

Vaše budoucí hlavní úkoly a povinnosti budou:

Vezměte plnou odpovědnost za prodej a servis společnosti Baader Island.
Definujte a implementujte strategii pro Island BAADER a islandský trh, strategická rozhodnutí a rady pro strategii.
Vést místní organizaci, ovlivňovat a rozvíjet zaměstnance.
Řídí prodejní a marketingové aktivity týkající se strojů, jakož i inovativní řešení a systémy automatizace procesů.
Analyzujte požadavky zákazníků, zajistěte, aby řešení vyhovovalo potřebám zákazníků.
Plánujte tržní aktivity a spravujte komplexní projekty prodeje / služeb.
Iniciovat vývoj produktů, dohlížet na marketing a řídit uvedení nových produktů na Island.
Definujte vylepšení procesů a metod, efektivitu nákladů a procesy změny zásad.
Zachovat povědomí o konkurenční činnosti.
Abyste byli úspěšní v této pozici, věříme, že je důležité, abyste měli zkušenosti s podobnou nebo srovnatelnou roli jako generální ředitel / generální ředitel a že máte rozsáhlé znalosti a zkušenosti s B2B prodejem komplexních strojů, řešení a služeb.

Také jsme přesvědčeni, že je důležité mít rozsáhlé znalosti o zpracovatelských zařízeních v rybářském / potravinářském průmyslu. Zkušenosti s prodejem zpracovatelských systémů pro rybí průmysl jsou žádoucí. Máte dobrou odbornou kvalifikaci a zkušenosti v oblasti elektrotechniky nebo strojírenství.

Jste islandský rodilý mluvčí se silným ovládáním angličtiny na úrovni jednání, další němečtí jsou velmi vítáni. Pokud ještě nejste na Islandu, očekává se, že jste připraveni tam přestěhovat.
Máte počítačovou gramotnost a odbornou způsobilost v programu SolidWorks nebo jiném technickém výkresovém programu a máte znalost informačních technologií se zkušenostmi s MS-Office nebo s nástroji Lotus Notes a CRM systémy. Finanční znalosti jsou žádoucí.

Chtěli jste mít na starosti, vést a řídit ostatní a udržovat tým zaměřený na cíle. Baví vás prodávat a vyjednávat, ovlivňovat ostatní a získávat jejich podporu. Setkáváte se s jistotou i v neznámé situaci a skupinách a cítíte se v pohodě během prezentací a formálních akcí.

Jste řečnický a společenský a máte širokou síť kontaktů. Jste team-orientovaný a ohleduplný, vychutnávat si práci s ostatními a jsou podporující a příjemné být s. Jste velmi pragmatický a zaměřený na přístup, zaměřený na dosahování výsledků a rychlé a efektivní řešení problémů. Můžete si myslet z krabice, rozvíjet nápadité a originální nápady a řešení. Integrita, profesionalita a dobře rozvinuté interpersonální dovednosti jsou důležitými prvky této pozice.

BAADER nabízí správného kandidáta:

Kariérní příležitosti ve společnosti v růstu.
Balíček konkurenčních platů a výhod.

zdroj: https://atvinna.frettabladid.is/job/13474/baader-iceland-is-looking-for-a-general-manager/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *