Letní práce v supermarketu

Místní supermarket a restaurace v malé rybářské vesnici Holmavik (Westfjords, Island) hledá zaměstnance.

Hlavními úkoly jsou příprava a obsluha rychlého občerstvení, služby zákazníkům, skladovací regály, výroba pekařských výrobků a obecné úklidové práce.

Neexistují žádné požadavky na vzdělání, ale zkušenosti v restauračních, potravinářských a zákaznických službách jsou výhodou. Důležitá je také dobrá hygiena potravin. Vyžaduje se čistý trestní rejstřík.

Pracovní doba je cca. 148 hodin měsíčně (37+ hodin týdně), často ve směnách směny jak ve všední dny, tak o víkendech. V závislosti na otevírací době obchodů očekávejte, že bude fungovat směs ranních směn a odpoledních směn. Často jsou k dispozici další směny.

Příjmy jsou v souladu se standardy odborových svazů. To, co vyděláte, bude záviset na vašem věku a zkušenostech, ale měsíční počáteční mzda je 300.000-350.000 ISK (2.100-2.500 EUR). Extra směny nebo přesčasy výrazně zvýší mzdy.

Ubytování není zahrnuto, ale snažíme se pomáhat zaměstnancům při přestěhování. Žadatelé musí být schopni začít pracovat v červnu 2019.

Více informací lze získat na adrese ksholm@ksholm.is.

Přihlášky prosím vyplňte do 17.března vyplněním online přihlášky zde: www.vinnumalastofnun.is/eures a uveďte „EUR190228-01“ do pole pro zaměstnavatele.

 

Další pracovní nabídky z Islandu...