Post Jobs

Marketing Manager pro StoryTell

Ve společnosti Storytel věříme, že výkonné příběhy dodávají životu další rozměr. Zákazníkům na 16 trzích nabízíme stovky tisíc audioknih a e-knih, v následujících letech bude spuštěno několik nových trhů. Storytel je největší streamingová služba v severní Evropě a nyní hledáme manažera marketingu pro Island, který se bude nacházet v Reykjavíku.

O práci

Marketingový manažer je zodpovědný za posilování značky Storytel na Islandu a za to, že marketingové úsilí bude převedeno na platící účastníky. Zodpovídáte také za to, že veškeré provedené materiály a komunikace budou v souladu se značkami Storytel a globálními značkovými značkami. Zodpovídáte za sestavení místního marketingového plánu a za realizaci plánu. Máte celkovou odpovědnost za veškerou komunikaci a události na vašem místním trhu, ve vlastněných, získávaných a zakoupených kanálech, včetně PR. Budete zodpovědní za každodenní provoz a optimalizaci našich marketingových kampaní

Důležitou součástí této role bude vyjednat s mediálními partnery vytvoření správné kombinace kanálů pro váš trh, a to jak online, tak offline, a zajistit, aby marketing byl co nejefektivnější. Abyste toho dosáhli, musíte dobře porozumět specifikům vašeho trhu. Budete zodpovědní za každodenní provoz a optimalizaci našich marketingových kampaní.

Role marketingového manažera je součástí lokálního týmu Storytel na Islandu, ale budete také součástí rodiny Storytel a můžete vždy očekávat, že bude podporován týmem Storytel Global na velitelství Storytel ve Stockholmu. Měli byste se spojit s oběma týmy pro výměnu znalostí, sdílení osvědčených postupů a potenciální spolupráci, jakož i pomoc při každodenní práci. Marketingový manažer podává zprávy přímo místnímu místnímu manažerovi.

Tvůj profil

Aby bylo možné tuto roli dobře vykonávat, měli byste mít zkušenosti s komunikací a marketingem:

  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti brandingu buď v agentuře nebo na straně klienta s praktickými zkušenostmi
  • Vyjednávání a nákup médií, offline a online
  • Minimálně 1 rok zkušeností s placeným vyhledáváním (Google, Bing atd.), Zobrazováním a inzercí RTB a placenými sociálními službami (Facebook, Instagram atd.)
  • Nastavení spolupráce s partnery a plánování kampaní napříč různými kanály
  • Zkušenosti s Photoshopem a Google Analytics jsou plus

Správný kandidát by se měl také uznávat podle následujících kritérií:

  • Univerzitní titul, který je relevantní pro práci
  • Vynikající islandské a anglické dovednosti (mluvené i psané)
  • Kromě toho věříme, že jste týmový hráč s iniciativou, strategickým myslením a schopností vykonávat na taktické úrovni.
  • Jste schopni pracovat samostatně a proaktivně a převzít odpovědnost za své úkoly a dodržovat termíny a cíle.
  • Myslíte také kreativně a proměníte nápady v praxi.

Co můžeme nabídnout

Storytel Vám nabízí možnost stát se součástí rychle se rozvíjející a mezinárodní společnosti, která zahrnuje nejnovější technologie na trhu. Dobrá firemní kultura je pro nás ve společnosti Storytel důležitá a věříme a zaměřujeme se na osobní rozvoj. Budete součástí marketingového týmu s odkazem na Country Manager a globální marketingový tým. Pokud se chcete dozvědět více o Storytel a našich službách, podívejte se na www.storytel.com

Je tento zvuk zajímavý? Rádi bychom, aby vaše aplikace dnes. Napište prosím svůj průvodní dopis v islandštině a angličtině a životopis v angličtině.

Původní inzerát najdete na https://alfred.is/starf/storytel-markasstjori-storytel-a-islandi-1?cat=0