Práce v Costco

Popis pozice
Aktivně pozdraví členy, ověřuje členskou kartu, udržuje počet vstupů. Poskytuje vysokou úroveň služby člena a provádí kontroly bezpečnosti a skladování. Kontroluje členské příjmy při výstupu a děkuje členům.

Přechází mezi 4:00 a 10:00 od pondělí do neděle

Úkoly a odpovědnosti

Provádí hodinové bezpečnostní a bezpečnostní kontroly budov. Prochází budovu a obvod. Opravuje problémy s bezpečností a ochranou, které se vyskytly, jako jsou úniky, nebezpečí výjezdu a zablokované východy. Vyplňuje přehledy a zobrazuje výsledky správci povinností. Účastní se schůze o bezpečnosti skladů.
Vítá členy, kteří vstupují do skladu. Přístupy, úsměvy, oční kontakt a pozdravy.
Ověřuje členskou kartu. V případě potřeby nabízí vozíky. Udržuje vstupní / výstupní oblast čistou.
Klikne na ruční počítadlo a počítá s členy, kteří vstupují do skladu. Zprávy za půlhodinu se počítá s vedoucím fronty a záznamy se počítají s týdenními zprávami.
Monitoruje přístup k budově.
Diskrétně sleduje šperky a registruje zásuvku a zachycuje ji při držení panického tlačítka. Kontroluje batohy, obědové boxy, aktovky, kočárky atd. Při odchodu.
Pozdravuje odstupujícího člena. Kontroluje přesnost a platnost příjmů člena a porovnává se s zbožím. Usiluje o rychlou pomoc při každé opravě či obavě člena. Označuje potvrzení se zvýrazňovačem, díky členu.
Poskytuje a zajišťuje rychlou a zdvořilou službu člena. Směruje členy na místa pro produkty a služby. Zajišťuje pomoc při nakládání, nakupování apod. Vysychá mokré vozíky.
Řídí obvod budovy pro bezpečnostní kontroly. .Ostatní zaměstnanci, kteří ukončili řízení, odešli. Oznámí podezřelou činnost pracovníkovi a v případě potřeby zavolá policii.
Pomáhá v ostatních oblastech skladu podle potřeby.

 

Další pracovní nabídky z Islandu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *