Práce v kempu u Reykjavíku

Reykjavík Campsite, City Hostel a Loft Hostel, hledají mimořádné zaměstnance, aby se připojili k veselé skupině zaměstnanců. Nabízíme skvělé pracovní prostředí, angažované kolegy a spolupráci, kde vítáme nové zaměstnance, kteří se k nám připojují.

Hledáme recepční a housekeepery, kteří se k nám připojí na nadcházející léto.

Housekeepers @ Campsite & City Hostel
Na léto si najímáme 4 (čtyři) hospodyně. Posunový vzor je typ 2/2/3 a směny jsou 9-hodinové denní / večerní směny s každým druhým víkendem volno. Možnost převzetí dalších směn. Start: Mid-May / End: Mid-September. V případě potřeby lze vyjednat různá data začátku a konce.

Nocleh Recepční @ Kemp & Město Hostel & Loft Hostel
Najímáme 4 (čtyři) noční recepční, z nichž dvě pozice jsou stálé. Posuny jsou 8 hodin v 7denním režimu ON / 7 dní OFF. Procento práce je přibližně 75%. Start: Late-May. V případě potřeby lze sjednat různá data zahájení.
Konečné datum letních pozic je na konci srpna.

Žadatelé žijící na Islandu a s platným pracovním povolením v době podání žádosti mají větší šanci na pohovor. Vyzýváme žadatele všech pohlaví, aby se ucházeli.

Původní žádost najdete zde – https://alfred.is/starf/tjaldsvi-i-laugardal-are-you-an-enthusiastic-hosteller-or-camper-1?cat=0

Další pracovní nabídky z Islandu...